Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Po miesiącach wytężonej i specyficznej ze względu na czas pandemii pracy, 25 czerwca w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łosieniu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/ 2021.

Spotkanie przebiegało w ścisłym reżimie sanitarnym i dla bezpieczeństwa zostało podzielone na dwie części – dla klas młodszych i starszych. Był to moment szczególnie podniosły dla trzecioklasistów, którzy kończyli I etap nauki oraz ósmoklasistów, którzy ciepłym słowem, piosenką i symbolicznym kwiatem wyrazili swą wdzięczność wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w ich edukację i wychowanie.

Jak co roku, najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni za wysokie wyniki w nauce, wzorową frekwencję i sukcesy osiągnięte w konkursach.  Uroczystość zakończyło przemówienie Pani Dyrektor mgr Anny Oleś, która podsumowała miniony rok szkolny, dziękując zarówno kadrze pedagogicznej, rodzicom, jak i uczniom za efektywną pracę i zaangażowanie w życie szkoły. Życzyła również wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, a absolwentom powodzenia w dostaniu się do wymarzonych szkół średnich.

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by odebrać świadectwa i w kameralnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Do zobaczenia we wrześniu 😉

Stypendia Wójta Gminy Piekoszów rozdane!

Kolejny już raz najlepszych uczniów z terenu gminy Piekoszów nagrodzono stypendiami i pucharami za bardzo wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Wśród kilkudziesięciu wyróżnionych znalazło się sześcioro uczniów Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łosieniu. Tegorocznymi stypendystami zostali:


• Katarzyna Jaworska-kl. VIII
• Bartosz Malaga – kl. VIII
• Kacper Jas – kl.VI
• Julia Kowalska kl. VI
• Alan Mróz- kl. V
• Agnieszka Gola – kl. V

Szczególnym wyróżnieniem- Laurem Piekoszowskim- za osiągnięcia artystyczne została nagrodzona uczennica klasy III – Zofia Ściegienna.

Gratulujemy naszym Podopiecznym, ich Rodzicom i życzymy kolejnych sukcesów. Jesteśmy z Was dumni!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.