Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września 2021 r. uczniowie naszej Szkoły z uśmiechem na twarzy i w galowych strojach stawili się na inauguracji nowego roku szkolnego 2021/2022. Oprócz uczniów klas I-VIII, grona pedagogicznego, dyrektor szkoły Pani Anny Oleś obecni byli również zaproszeni goście Wójt Gminy Piekoszów Pan Zbigniew Piątek, Kierownik Referatu Oświaty Pani Justyna Robak oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marta Bernat.

1 września 2021 r. uczniowie naszej Szkoły z uśmiechem na twarzy i w galowych strojach stawili się na inauguracji nowego roku szkolnego 2021/2022. Oprócz uczniów klas I-VIII, grona pedagogicznego, dyrektor szkoły Pani Anny Oleś obecni byli również zaproszeni goście Wójt Gminy Piekoszów Pan Zbigniew Piątek, Kierownik Referatu Oświaty Pani Justyna Robak oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marta Bernat.

 Uczniowie nie tylko tradycyjnie wierszem i piosenką pożegnali wakacje, ale także przypomnieli całej społeczności szkolnej o bolesnych wydarzeniach związanych z wybuchem II wojny światowej.

Tego dnia odbyło się również ślubowanie uczniów klasy I, gdzie uroczystego pasowania dokonała Pani dyrektor mgr Anna Oleś.

Wszyscy życzyli uczniom, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń.

Mamy nadzieję, że bieżący rok szkolny będzie dla naszej społeczności szkolnej wyjątkowo udany, szczęśliwy i niezapomniany.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.