DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W SP W ŁOSIENIU

DEN w naszej szkole był obchodzony 13. 10. 2021 r. Z tej okazji odbył się apel, który przygotowali uczniowie klasy VIII i VI.
W uroczystości uczestniczyli pedagodzy, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście, a wśród nich obecni byli nauczyciele emeryci – Pani Renata Baran i Pani Teresa Kozieł.
W części artystycznej wystąpił uczeń klasy VI Dominik Piotrowski wraz ze swoją partnerką Marceliną Tomaszewską. Ubrani w eleganckie stroje zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Uczeń klasy VI Ksawery Dudek zagrał na keyboardzie utwór instrumentalny pt. „Serce i dusza”.

Występy artystów były połączone z życzeniami i słodkimi upominkami. Na zakończenie uroczystości głos zabrała Pani dyrektor Anna Oleś. Złożyła piękne życzenia osobom zatrudnionym w oświacie. Podziękowała wszystkim pracownikom za trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Nagrodziła osoby, wyróżniające się w pracy w roku szkolnym 2020/2021. Po apelu odbył się poczęstunek. Później wszyscy udali się do kościoła parafialnego na Mszę Świętą w intencji pracowników oświaty. Zwieńczeniem tego dnia było spotkanie integracyjne nauczycieli i pracowników z SP w Łosieniu oraz z SP w Korczynie, zorganizowane przez księdza proboszcza Czesława Parkitę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.