Mikołajki 2021

Jak co roku 6 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie ze Świętym Mikołajem. Już od samego rana wszyscy nasłuchiwali, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Pomimo braku białego puchu we wczesnych godzinach rannych w asyście swoich pomocników przybył do szkoły Św. Mikołaj. Uczniowie powitali Go z radością i uśmiechem, Mikołaj obdarował wszystkich prezentami i pozował do wspólnych zdjęć.

Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy gość odwiedza wszystkich tylko raz w roku.

W zorganizowanie mikołajkowej imprezy włączył się Samorząd  Uczniowski   wspólnie   z wychowawcami i rodzicami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.