CYRK „SZOK” W SP W ŁOSIENIU

17 lutego 2022 r. zawitał do naszej szkoły cyrk ,,Szok”. Artyści swoimi występami  wprowadzili                       w zachwyt zebraną publiczność – przedszkolaków, uczniów kl. I – IV i nauczycieli. Dzieci świetnie się bawiły, oglądając magiczne sztuczki, popisy akrobatyczne i żonglerkę. Ogromny entuzjazm wśród uczniów wywołały zabawne występy Supermana i niedźwiedzia polarnego. Dzieci były nie tylko widzami, mogły również zaprezentować swoje talenty cyrkowe, włączając się czynnie do występów. Niezwykłe wyczyny akrobatów dostarczyły wszystkim mnóstwo miłych wrażeń, w sali co chwilę rozbrzmiewał głośny śmiech na przemian z gromkimi brawami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.