ZABAWA KARNAWAŁOWA 2022

W dniach 14-16.02.2022 r. w naszej szkole odbyły się symboliczne, ale wspaniałe zabawy karnawałowe (oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego). Taneczne bale przebierańców sprawiły uczniom wiele radości. Nasze pociechy spełniły swe dziecięce marzenia, mogąc choć na chwilę wcielić się w ulubione postacie z bajek, książek lub filmów. Dzieci zaprezentowały się w odświętnych strojach i wspaniałych przebraniach. Na sali pojawiły się: księżniczki, wróżki, czarownice, piraci, Indianie, wojownicy i wiele innych niezwykłych postaci.

Zabawę karnawałową poprowadziły wychowawczynie klas 0-IV. To dzięki ich zaangażowaniu uczniowie bawili się znakomicie. Tańcom, zabawom ruchowo-muzycznym i konkursom towarzyszył ufundowany przez szkołę poczęstunek. Zabawa dostarczyła naszym uczniom wielu przeżyć i miłych wrażeń!

Kolejny bal już za rok 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.