Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Pierwszy września był w naszej szkole dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2022/2023. W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość rozpoczęła się okolicznościowym przemówieniem pani dyrektor Anny Oleś, która życzyła wszystkim uczniom, aby nowy rok  był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń. Nauczycielom zaś – by współpraca z uczniami układała się jak najlepiej i aby osiągali sukcesy  na  polu zawodowym.

Dzisiejszy dzień to również ostatni dzień pracy pana Jerzego Nowaka, długoletniego nauczyciela naszej szkoły, który wstąpił w zacne grono emerytów. Z tej okazji były serdeczne podziękowania, życzenia, kwiaty oraz łzy wzruszenia. Pan Jerzy Nowak, żegnając się, podkreślił, że będzie pamiętać o wszystkich wspaniałych chwilach spędzonych w szkole wśród dzieci, życzliwych i pomocnych rodziców oraz kolegów i koleżanek nauczycieli. Mamy nadzieję, że będziemy często gościć pana Jerzego w  murach naszej szkoły.

Po zakończeniu uroczystości nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.