Ślubowanie pierwszoklasistów

28 października 2022 r. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Łosieniu celebrowała 33. rocznicę nadania imienia. Dzień Patrona był również okazją do wspólnego
odśpiewania i zaprezentowania zgromadzonej publiczności nowego hymnu szkoły pt.
„Szkolny świat”. Podczas uroczystości pierwoslasisći złożyli uroczyste ślubowanie.

W drugiej części spotkania z okazji Dani Patrona królowali pierwszoklasiści, którzy zaprezentowali swoje umiejętności i talenty, by móc jako pełnoprawni uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łosieniu złożyć ślubowanie i dołączyć do braci uczniowskiej. Nie zabrakło ciepłych słów ze strony przybyłych gości oraz rodziców, którzy zwrócili uwagę na to, jak ważne w dzisiejszych czasach jest wychowanie i uczenie młodego pokolenia wiary, tradycji oraz miłości do Ojczyzny i drugiego człowieka. Docenili, że wśród wartości, które wprowadza w życie dziecka nasza szkoła, są wartości chrześcijańskie i patriotyczne. Wyrazili również radość z zamiłowania łosieńskich uczniów do śpiewu i chęci rozwijania talentów. Miłą niespodzianką dla pierwszoklasistów – wychowanków pani Magdaleny Chamerskiej były wspaniałe prezenty wręczone przez przybyłych gości i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.