Gminny Konkurs Czytelniczy

Z dumą zawiadamiamy o kolejnych sukcesach naszych uczniów, którzy zmierzyli się z niemal pięćdziesięcioma konkurentami z gminy Piekoszów w konkursie realizowanym  przez BCK w ramach projektu „Jedna książka… jedno miejsce „.

W turnieju wiedzy ze znajomości powieści “Hobbit, czyli      tam i z powrotem” oraz biografii autora – J.R.R. Tolkiena
naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Roksana Piec, Jakub Jakubowski, Bartosz Snoch, Kacper Malarczyk, Julia Bębacz, Alan Mróz, Julia Kowalska oraz Kacper Jas.

Wszyscy nasi przedstawiciele dzielnie stawili czoła kilkudziesięciu pytaniom I rundy
i aż czworo z nich zakwalifikowało do II etapu, w którym zmierzyło się sześcioro uczniów
z najwyższymi wynikami.

Reprezentanci SP w Łosieniu zdeklasowali swych rywali, zdobywając pierwsze i trzecie miejsce w tym trudnym turnieju wiedzy.

Kacper Malarczyk – I miejsce

Jakub Jakubowski – III miejsce.

Gratulujemy wszystkim miłośnikom fantasy, którzy tak godnie reprezentowali naszą szkołę i życzymy im wielu sukcesów oraz niezapomnianych wrażeń czytelniczych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.