Gminny Konkurs Literacki

16 listopada 2022 r. rozstrzygnięto konkurs literacki, organizowany przez BCK w Piekoszowie
w ramach projektu „Jedna książka…jedno miejsce”

Uczniowie zainspirowani powieścią fantasy  „Hobbit, czyli tam  i z powrotem” mieli za zadanie wczuć się
w rolę głównego bohatera i opowiedzieć
o jego niezwykłych przeżyciach w formie pamiętnika.

Swymi pasjami czytelniczymi i talentem literackim wykazali się także uczniowie naszej szkoły: Kacper Jas, Julia Kowalska, Alan Mróz, Roksana Piec, Julia Bębacz,  którzy w barwny i zadziwiający sposób wprowadzili nas do magicznego świata Śródziemia.

Miło jest nam poinformować, że uczennica klasy VI – Roksana Piec pokonała niemal trzydziestu rywali reprezentujących szkoły gminy  Piekoszów i została zwyciężczynią tych zmagań literackich.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wszystkim miłośnikom Tolkiena ☺

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.