Zimowisko w Pasierbcu

18.03.2012

Ostatni tydzień tegorocznych ferii kilku uczniów z naszej szkoły spędziło miło czas na zimowisku w Pasierbcu. W wyjeździe uczestniczyli: Emilia i Natalia Kaczmarkiewicz, Marta Nowak, Krystian Podstawka, Kamil i Jakub Marszałek, Olga Jasińska i Dominik Stoga. Organizatorem tego niesamowitego przedsięwzięcia był Gminny Ośrodek Kultury w Piekoszowie na czele z p. dyrektorem Pawłem Nowakiem.
Uczestnicy zimowiska korzystali w pełni z zaśnieżonych górskich stoków i wielu atrakcji takich jak: wycieczka na basen w Limanowej, wyjazd do Kopalni Soli w Wieliczce, czy Podkarpackiego Oddziału Straży Granicznej.
Trudno wymienić wszystkie atrakcje, z których korzystali nasi uczniowie. Najważniejsze, że byli z nich bardzo zadowoleni.
Opiekę nad uczestnikami sprawowali nauczyciele: p. Monika Kubała, p.Kinga Stępień i p. Sebastian Koza Za możliwość uczestnictwa dzieci w zimowisku serdeczne podziękowania w imieniu wszystkich uczestników dla Pana wójta Tadeusza Dąbrowy oraz zastępcy wójta Pana Roberta Gawrysia dyr. GOK w Piekoszowie.