„Bezpieczna +” - rajd integracyjny

28.09.2017

28 września 2017 roku w naszej szkole, w ramach programu „Bezpieczna +” zorganizowano imprezę integracyjną. Rozpoczął ją rajd pieszy przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej, rodziców oraz pracowników szkoły.

Uczestnicy wyprawy zostali podzieleni na dwie grupy. Uczniowie z klas IV - VII wyruszyli w dłuższą trasę, pokonując odległość ok. 20 kilometrów. Natomiast dzieci z klas 0 – III ze szkoły w Łosieniu udały się bezpośrednio do Gospodarstwa Agroturystycznego „Wielka Woda” w Jeżynowie. Tam, dzięki uprzejmości właściciela - Jerzego Wawrzeńczyka, wszyscy mogli spędzić miło czas. Dla uczestników rajdu zorganizowano ciekawe gry i zabawy, takie jak: skoki w workach, rzucanie woreczkami do celu, rzut piłką lekarską. Ponadto rozegrano mecz piłki nożnej. Emocje sięgały zenitu. Wszyscy świetnie się bawili. Najlepszych uczestników konkursów nagrodzono: słuchawkami, pendrivami i powerbankami.

Słoneczna aura, przyjazna atmosfera oraz smaczny poczęstunek sprawiły, że każdy wracał do domu zadowolony i uśmiechnięty.