Andrzejkowe popołudnie z filmem

30.11.2018

To już drugi rok, kiedy Samorząd Uczniowski zaproponował obchody andrzejek w innej formie niż nakazuje tradycja – a mianowicie wspólne oglądanie filmów.

30 listopada tuż po przerwie obiadowej świetlica szkolna zamieniła się w salę kinową. Dzięki uprzejmości dyrektora BCK w Piekoszowie, który wypożyczył nam maszynę do popcornu, mogliśmy się podczas seansu cieszyć tym przysmakiem, a przyniesione z domu poduszki i koce pozwoliły przyjąć wygodną pozycję do oglądania.

W tym roku najmłodsi obejrzeli bajkę animowaną pt. „Jak uratować mamę”, a dzieci z klas 4-6 – film familijny „Mój przyjaciel smok”. Najstarsza grupa, uczniowie klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz 3 gimnazjum, obejrzała dwa filmy – „Bolesną przeszłość”, zaproponowany przez opiekunów, i wybrany przez siebie horror „Annabelle”.