Zabawa karnawałowa

14.02.2019

W tym roku zabawa karnawałowa w naszej szkole odbyła się w walentynki. W dekoracji sali gimnastycznej oprócz papierowych śnieżynek pojawił się element serca. Z tego samego powodu w godzinach porannych prężnie działała poczta walentynkowa, której specjalni wysłannicy roznosili po klasach walentynki, co na niejednej twarzy obdarowanego wywołało uśmiech.

W pierwszej części imprezy salą zawładnęły dzieci od grup przedszkolnych po klasę szóstą. Pani wicedyrektor Anna Oleś i przewodnicząca SU Maja Szymoniak powitały zebranych i życzyły wszystkim dobrej zabawy. Punktualnie o godzinie 12.30 z głośników popłynęły dźwięki pierwszej piosenki i wnet na parkiecie zaroiło się od Spidermanów, piratów, wróżek, księżniczek, motyli i innych postaci z bajek...Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania. W trakcie zabawy DJ Piotr inicjował różne konkursy, za które w nagrodę dzieci otrzymywały słodki upominek. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom.

Po południu odbyła się dyskoteka dla uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum. Nie było przebierańców, ale starsi uczniowie również bawili się cudownie. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni, aż żal było kończyć.