Kromka Chleba

„Bądź dobry jak chleb…” zainspirowani tymi słowami wolontariusze ZPO w Łosieniu przeprowadzili pierwszą w tym roku szkolnym akcję charytatywną „Kromka chleba”.

Ta ogólnopolska inicjatywa ma na celu wspieranie najuboższych (świetlice młodzieżowe, jadłodajnie dla bezdomnych itp.) oraz akcję informacyjną na temat ich potrzeb.

Od 1 września do 2 października uczniowie naszej szkoły składali drobne datki , które opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu przekazali do Caritas Diecezji Kieleckiej - organizatora przedsięwzięcia. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na dożywianie dzieci z naszego regionu.

Dziękujemy wszystkim za okazane serce i wsparcie.
Pamiętajcie! Dobro wraca!
Szkolny Klub Wolontariatu