Akcja "Pomagam na maksa"

16.10.2016

Szkolny Klub Wolontariatu, działający przy Zespole Placówek Oświatowych w Łosieniu, to jedna z pięciu szkół biorących udział w akcji „POMAGAM NA MAKSA”. Projekt powstał z inicjatywy Caritas Diecezji Kieleckiej i jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ma służyć promowaniu idei wolontariatu wśród młodzieży, a szczególnie pokazywać przykłady działań prospołecznych na rzecz osób chorych i niesamodzielnych.

POMAGANIE INNYM DAJE NAM WIELE SATYSFAKCJI, DLATEGO Z OGROMNYM ENTUZJAZMEM ZAANGAŻOWALIŚMY SIĘ W PROJEKT!