Warsztaty dla wolontariuszy

22.10.2016

21 i 22 października w ośrodku Eko – Wypoczynek w Kaczynie odbyły się warsztaty dla wolontariuszy zorganizowane przez Diecezjalne Centrum Wolontariatu. W trakcie zajęć z psychologiem i fizjoterapeutą członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu dowiedzieli się, jak mądrze pomagać, mieli okazję przekonać się, jak wygląda poruszanie się na wózkach inwalidzkich, a także omówiono wspólne pomysły na działania wolontaryjne. Ponadto bloki warsztatowe przeprowadzili ks. Krzysztof Banasik, zastępca dyrektora Caritas Diecezji Kieleckiej oraz Anna Kramarz – Sańpruch odpowiedzialna za kampanię „Pola Nadziei”. To były bardzo wartościowe warsztaty!