Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej i Angielskiej

03.11.2016

3 listopada 2016 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Zajączkowie odbył się III Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej i Angielskiej. Naszą placówkę reprezentowali: Julia Kowalska z kl. II, Bartosz Malaga z kl. IV oraz Julia Majchrzyk z kl. V. Zadaniem uczniów było przygotowanie i zinterpretowanie dwóch wierszy - jednego w języku polskim, drugiego w języku angielskim. Komisja konkursowa doceniła zdolności językowe i kunszt aktorski Julii Majchrzyk, dzięki czemu zdobyła ona II miejsce w gminie. Julia  Kowalska otrzymała wyróżnienie.