Wizyta w Domu Samotnej Matki

10.11.2016

Praca wolontaryjna daje sposobność pomocy drugiemu człowiekowi. Aby była ona bardziej skuteczna, trzeba dobrze poznać odbiorców tej pomocy i ich potrzeby. Dlatego też uczniowie należący do Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz opiekunowie udali się do placówki z którą współpracujemy. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Wolontariusze mieli okazję lepiej poznać podopiecznych Domu Samotnej Matki w Wiernej Rzece. Dzięki tej wizycie nasz klub będzie prężniej działać, a nasza pomoc będzie bardziej owocna!