Kiermasz domowych ciast

24.11.2016

„Jedzenie jest jak miłość: smakuje, kiedy się nim dzielimy” Joanna Szachowska – Tarkowska.

Za nami kolejna akcja w ramach projektu „Pomagam na maksa”. 24 listopada wolontariusze naszej szkoły zorganizowali bardzo „smaczne” przedsięwzięcie – kiermasz domowych ciast. Wypieki sprzedawane były na każdej przerwie, a także w trakcie zabawy andrzejkowej. Pyszności (babeczki, szarlotki, serniki, rogaliki i inne słodkości) w wykonaniu uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły rozchodziły się z dużym powodzeniem i przyniosły wymierne korzyści. Zgromadzone fundusze przeznaczone zostaną na potrzeby podopiecznych Domu Samotnej Matki w Wiernej Rzece. Nasi młodzi przyjaciele potrzebują pieluszek, chusteczek nawilżających i mnóstwa innych rzeczy do pielęgnacji niemowląt. Już wkrótce zawitamy do nich z niezbędnymi artykułami.

Wszystkim zaangażowanym w nasze przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy.