Zabawa Andrzejkowa

24.11.2016

Dnia 24.11.2016 r. odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Od godziny 11:00 do 12:10 bawiły się dzieci z przedszkola, zerówki oraz klas I – III szkoły podstawowej. W godzinach 12.10 do 13.10 do salonu wróżb wkroczyli uczniowie klas IV-VI. Zabawę uświetniła muzyka przygotowana przez uczniów gimnazjum. Dzieci, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowały wróżby przepowiadające przyszłość, a następnie wraz ze swoimi opiekunami tańczyły i bawiły się wspólnie przy dźwiękach muzyki. Członkowie Samorządu Uczniowskiego zorganizowali również ciekawe zabawy dla młodszych koleżanek i kolegów.

Po południu do salonu wróżb wkroczyła młodzież naszego gimnazjum. Ich zabawa trwała do godziny 14.30.

Cała impreza była więc pełna atrakcji oraz przebiegała w miłej i ciepłej atmosferze.