Bożonarodzeniowe smakołyki

08.12.2016

Mijający tydzień był dla nas wszystkich wyjątkowy, a to między innymi za sprawą niezwykłej woni świątecznych pierników unoszącej się na szkolnym korytarzu. Bożonarodzeniowe smakołyki przygotowywane były przez naszych wolontariuszy i ich opiekunów. Samodzielnie upieczone, fantazyjnie udekorowane i okraszone mocą serdeczności trafią do osób, które najbardziej angażowały się w wolontariacką pomoc. Nie zapomnimy także o słodkich upominkach dla naszych przyjaciół z Domu Samotnej Matki.

Mamy nadzieję, że te piernikowe wyrazy naszej wdzięczności i sympatii sprawią obdarowanym radość i pozwolą już dziś poczuć atmosferę wyczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia.

PS Przygotowywanie pierniczków to była świetna zabawa!