Wizyta Świętego Mikołaja

11.12.2016

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają Wszystkie dzieci na Niego czekają. Moc prezentów każdemu przyniesie, Każde dziecko z prezentów się cieszy….”

Wizyta Świętego Mikołaja to jedna z najbardziej oczekiwanych przez dzieci chwil w roku. Dzięki zorganizowanemu w listopadzie kiermaszowi mieliśmy możliwość zakupienia wspaniałych prezentów dla najmłodszych mieszkańców Domu Samotnej Matki w Wiernej Rzece. Nasza wizyta sprawiła ogromną radość maluchom. Nie zapomnieliśmy również o ich mamach, a także pracownikach placówki, którym wręczyliśmy słodkie upominki oraz własnoręcznie przygotowane przez nas pierniczki. Uśmiech obdarowanych to dla wolontariuszy największa nagroda. Mamy nadzieję, że takich radosnych chwil będą mieli jak najwięcej.