Zajęcia profilaktyczne

06.12.2016

5 i 6 grudnia uczniowie klas gimnazjalnych uczestniczyli w zajęciach z zakresu profilaktyki uzależnień. Warsztaty prowadzone przez dr Magdalenę Grochulską oraz mgr Joannę Szymkiewicz dotyczyły uzależnienia od alkoholu oraz uzależnień związanych z nowoczesną technologią - telefon, komputer, gry itp.

Kolejne zajęcia, z terapeutą uzależnień mgr Pawłem Dziopą, odbyły się 12 i 14 grudnia. W spotkaniach ze specjalistą uczestniczyli uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum. Warsztaty dotyczyły uzależnień od środków psychoaktywnych, w tym narkotyków i dopalaczy.