Jasełka 2016

22.12.2016

Tradycją naszej szkoły jest rokroczne wystawianie przez uczniów Jasełek. . W bieżącym roku szkolnym miało to miejsce 22 grudnia 2016 r. Młodzi artyści w przepiękny sposób przedstawili sceny z narodzenia Jezusa Chrystusa, sytuując to wydarzenie w realiach współczesnego świata. Każdy oglądający mógł się zachwycić wspaniałą grą aktorską, piękną i profesjonalną prezentacją kolęd i piosenek bożonarodzeniowych w wykonaniu młodych wokalistów i chóru szkolnego. W nastrój świąteczny wprowadziła również wszystkich gustowna dekoracja nawiązująca do tematyki spektaklu.

Na przedstawienie przybyli zaproszeni goście, rodzice uczniów, absolwenci szkoły. Pani Dyrektor Elżbieta Białek, ks. Proboszcz Stanisław Król oraz Radna Gminy Piekoszów Pani Dorota Kurczyńska złożyli zebranym świąteczne życzenia.