Sprawozdanie z Turnieju Piłki Siatkowej

19.01.2017

W dniu 19. 01. 2017 r. w naszej szkole zorganizowany został Turniej Piłki Siatkowej, w ramach ŚWIĘTOKRZYSKICH DNI PIŁKI SIATKOWEJ, pod nazwą „Sportowy styl życia”.

W turnieju tym wzięła udział cała społeczność gimnazjalna ZPO w Łosieniu. Rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym”, czyli klasy wybrały swoich przedstawicieli do gry (5 chłopców, 3 dziewczynki). W sumie rozegrano dziesięć spotkań. Rywalizacja odbywała się na bardzo wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnym. Uczniowie bardzo żywiołowo reagowali na przebieg poszczególnych spotkań i w przerwach pomiędzy swoimi meczami dopingowali swoich kolegów i koleżanki. Dodatkową motywacją do gry były dyplomy i oceny celujące z wychowania fizycznego.

ORGANIZATOR:
ZPO w ŁOSIENIU