Bal Karnawałowy 2017

26.01.2017

26 stycznia 2017 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową.

Najmłodsi uczniowie rozpoczęli zabawę w godzinach południowych, toteż już od rana w szkole roiło się od Księżniczek, Motylków, Kowbojów, Wróżek, Spidermenów itp. Dzieci w rytm porywającej muzyki bawiły się w różnych konfiguracjach: w parach, osobno lub całą grupą w kółku. Po południu balowali uczniowie klas IV-VI. Tym razem w sali pojawiło się dużo osób w eleganckich strojach i z oryginalnymi fryzurami. Całą imprezę prowadził DJ Piotr, który oprócz wspaniałej muzyki dla obu grup przygotował dużo zabaw i konkursów.

Uczestnicy bawili się do utraty tchu, by nie zmarnować szansy na karnawałowe szaleństwo w gronie przyjaciół!

Niewątpliwie, atutem zabawy była świetna dekoracja. W tym roku motyw przewodni stanowiła duża, biało-fioletowa, balonowa choinka i „gwiezdne” łańcuchy wiszące nad głowami młodych tancerzy, przygotowane przez uczniów wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego, paniami ze świetlicy szkolnej oraz panią pedagog. (Z tego miejsca serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tak pięknej dekoracji: tym, którzy odrysowywali, wycinali i nawlekali gwiazdki na sznurki oraz tym, którzy pompowali balony – jesteście wielcy :).

W przerwie tańców Panie Dyrektor podsumowały pierwszy semestr wręczając dyplomy, puchary i słodkie upominki zwycięskim klasom w szkolnych konkursach na „Najwyższą Frekwencję” i „Superklasę” – czyli klasę z najwyższą średnią w szkole oraz najlepszy klasowy wynik w akcji „Góra Grosza”.

Następna zabawa karnawałowa już za rok. Serdecznie zapraszamy!!!