Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Języku Obcym

27.01.2017

27 stycznia 2017 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Łosieniu odbył się Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Języku Obcym. Młodzi artyści z terenu naszej gminy prezentowali swoje imponujące zdolności wokalne i językowe. Zgromadzoną publiczność oraz jury oczarowali uczniowie dodatkowo grający na instrumentach muzycznych. Wykonawcy śpiewali w dwóch kategorich: szkoła podstawowa kl. IV-VI oraz gimnazjum kl. I- III. Laureatami konkursu zostali:
w kategorii szkół podstawowych:
1. miejsce Katarzyna Jaworska, Angelika Nowak oraz Wiktoria Łuszczyńska SP Łosień
2. miejsce Jowita Świebodzka, Marika Śladkowska oraz Patrycja Rutkowska SP Rykoszyn
3. miejsce Krzysztof Gola SP Łosień w kategorii gimnazjów:
1. miejsce Elżbieta Snoch, Zuzanna Ziętal, Martyna Szafarczyk, Oliwia Sidło, Monika Rzepa oraz Zuzanna Wodecka z ZPO w Piekoszowie
2. miejsce Klaudia Titkin i Mateusz Dobosz z ZPO w Łosieniu
3. miejsce Angelika Szymoniak, Oliwia Świercz oraz Kornelia Piotrowska z ZPO w Zajączkowie

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok.