Halowy Turniej Piłki Nożnej

18.02.2017

18. 02. 2017 r. w naszej szkole odbył się kolejny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Gimnazjalistów z Terenu Gminy Piekoszów. Wzięły w nim udział wszystkie gimnazja. Turniej w kategorii chłopców wygrali gimnazjaliści z Piekoszowa, drugie miejsce przypadło piłkarzom z Zajączkowa, a na trzecim podium stanęli zawodnicy reprezentujący szkołę w Brynicy. Wśród dziewcząt zwycięską drużyną okazały się gimnazjalistki z Zajączkowa, drugie miejsce wywalczyły dziewczęta z Piekoszowa a trzecie - zawodniczki z Łosienia.

Łącznie w VI Noworocznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej wzięło udział 54 młodych fascynatów piłki nożnej.