Dzień Matematyki Marzec 2017

03.2017

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zorganizowano Dzień Matematyki pod hasłem: ,,Pieniądze to nie wszystko”. Uczestniczyli w nim uczniowie z klas: IV – VI SP oraz I a, I b gimnazjum. W drużynach rozwiązywali zagadki matematyczne związane z pieniędzmi. Przedstawiali je w formie prezentacji. Jednym z elementów rywalizacji było wykonanie plakatu różną techniką. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zaangażowani w pracę a równocześnie świetnie się bawili. Zadeklarowali również chęć udziału w takich zajęciach za rok. Organizatorem Dnia Matematyki 2017 był pan Jerzy Nowak.