Teatr Młodego Aktora

21.03.2017

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Łosieniu I Dzień Wiosny uczcili w niezwykły sposób. Za zgodą swych pedagogów prowadzili lekcje zamiast nauczycieli i mieli okazję przekonać się , że nie jest to łatwe zadanie.

Największą atrakcją dnia był jednak gościnny występ Teatru Młodego Aktora, który rozbawił publiczność inscenizacją komedii Moliera „Skąpiec”. Śmieszny tekst , świetna gra aktorska i zabawne sytuacje, kiedy publiczność ( nie zawsze dobrowolnie) włączana była do spektaklu - na długo pozostaną w naszej pamięci.