Giełda Szkół i Uczelni 2017

22.03.2017

22 marca uczniowie klasy III Gimnazjum uczestniczyli w Giełdzie Szkół i Uczelni 2017 w Kielcach. Wybór szkoły ponadgimnazjalnej wcale nie jest łatwą decyzją, dlatego gimnazjaliści mogli rozwiać swoje wątpliwości, zapoznając się z szeroką gamą szkół - od liceów ogólnokształcących, przez technika czy szkoły zawodowe. Była to także znakomita okazja do zasięgnięcia informacji od obecnych na targach uczniów prezentujących się placówek. Gimnazjaliści po uzyskaniu odpowiedzi na nurtujące ich pytania wybrali się do kina na film pt. "Kong: Wyspa Czaszki".