Eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej

23.03.2017

Uczniowie ZPO w Łosieniu 23. 03. 2017 r. wzięli udział w eliminacjach gminnych XL edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom", które odbyły się w budynku Państwowej Straży Pożarnej w Piekoszowie.

Szkołę podstawową reprezentowali uczniowie : Katarzyna Jaworska kl. IV, Natalia Gos kl. VI, Krzysztof Gola kl. VI , a gimnazjum: Wiktoria Czupryńska kl. II b, Julia Wnuk kl. II b, Jakub Marszałek kl. II b.

Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze, szczególnie w kategorii gimnazjum, gdzie pierwsze miejsce zdobyła Wiktoria Czupryńska - uczennica klasy II b.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.