Turniej Wiedzy Pożarniczej

06.04.2017

06. 04. 2017 r. w Kielcach odbył się etap powiatowy 40 Jubileuszowego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy II b gimnazjum Wiktoria Czupryńska.

W konkursie brało udział 45 uczniów z 19 gmin powiatu kieleckiego oraz z Kielc. Po zmaganiach konkursowych, a przed ogłoszeniem ostatecznych wyników, można było zwiedzić tamtejszą jednostkę straży pożarnej. Wiktoria bardzo dobrze nas reprezentowała, do pełni sukcesu zabrakło jej trochę szczęścia.