Gminny Konkurs Czytelniczy

11.05.2017

11 maja 2017 r. czwartoklasistki Katarzyna Jaworska i Wiktoria Łuszczyńska uczestniczyły w XIV Gminnym Konkursie Czytelniczym pn. „Roald Dahl zaprasza do fabryki czekolady Willy’ego Wonki”. Składał się on z trzech etapów: I – zadania ustne i pisemne sprawdzające znajomość powieści „Charlie i fabryka czekolady”, II – konkurencje dotyczące znajomości filmu Tima Burtona, III – prezentacja wybranego bohatera. Wiktoria Łuszczyńska została laureatką II etapu konkursu – zajęła II miejsce.

Gratulacje!