Gminny Konkurs Języka Angielskiego

11.05.2017

We wtorek 11 maja 2017 r. w Piekoszowie odbył się Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów ze szkół podstawowych jak i z gimnazjów. Konkurs miał formę testu wyboru i sprawdzał wiedzę ogólną z języka angielskiego oraz zawierał pytania dotyczące wiedzy z szeroko pojętej kultury krajów anglojęzycznych.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy III gimnazjum - Estera Soczomska godnie reprezentowała Publiczne Gimnazjum w Łosieniu i zdobyła I miejsce wśród gimnazjalistów z terenu całej gminy. Krzysztof Gola – jako reprezentant Szkoły Podstawowej w Łosieniu - zajął III miejsce.

Opiekunowie naszych zwycięzców to pani mgr Dominika Garbat (szkoła podstawowa) i pani mgr Agnieszka Dubik (gimnazjum).

Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody!!!

Gratulujemy sukcesu i trzymany kciuki za naszych reprezentantów w przyszłym roku.