„Rozśpiewana przerwa – patriotyczne śpiewanie”

28.04.2017

28 kwietnia 2017 r., jak to się stało już zwyczajem w naszej szkole, kolejną 226. Rocznicę Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja uczciliśmy spotykając się na przerwie w sali gimnastycznej, wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych pod hasłem „Rozśpiewana przerwa – patriotyczne śpiewanie”. Zanim jednak rozbrzmiały pieśni patriotyczne, dzieci i młodzież musieli odpowiedzieć na kilka pytań związanych z nadchodzącymi świętami, które zadała pani wicedyrektor mgr Anna Oleś. Cała brać uczniowska wraz z nauczycielami odśpiewała m.in. Hymn państwowy, Mazurka Trzeciego Maja, Rotę, Żeby Polska, Taki kraj.