„Skrzynka Miłosierdzia”

04.2017

W kwietniu Caritas Diecezji Kieleckiej rozstrzygnął Konkurs na małe granty „Skrzynka Miłosierdzia”. Wpłynęło 7 ofert ze Szkolnych Kół Caritas. Do dofinansowania zostały wybrane projekty: – „Franio, Krysia i Marysia dziś przytulą swego misia” – SKC w ZPO w Łosieniu – „Warto być dobrym! Szkoła promująca wolontariat” – SKC w SP i PG w Poskwitowie – „Pomoc Michałkowi” – SKC w SP w Polichnie. Gratulujemy opiekunom Szkolnego Klubu Wolontariatu w Łosieniu oraz pozostałych placówek zakwalifikowanych do realizacji projektu!