01.06.2017

1 czerwca uczniowie klas młodszych naszej szkoły wzięli udział w licznych atrakcjach zorganizowanych przez ZPO i BCK w Piekoszowie. Skorzystali ze zjeżdżalni, suchego basenu, trampoliny oraz smacznego poczęstunku. Klasy IV – VI uczestniczyły w różnorodnych konkursach o tematyce europejskiej i w quizie na temat doradztwa zawodowego. Dodatkowo starsi uczniowie wyjechali na basen OLIMPIC w Strawczynku. Gimnazjaliści natomiast rozegrali emocjonujący Turniej Piłki Siatkowej, wzięli udział w konkursach wiedzy o Unii Europejskiej oraz z zakresu doradztwa zawodowego. W ramach działań profilaktycznych tego dnia z uczniami naszej szkoły pogadankę przeprowadzili policjanci z Komisariatu Policji w Chęcinach. Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z takiego przebiegu Dnia Dziecka. Z niecierpliwością oczekują na kolejne święto za rok.