Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ostatnie zdjęcia w galerii:

Kalendarz:
 

Programy i projekty:

Ogólnopolski Tydzień Kariery


Triathlon matematyczny


Szkoła bez przemocy


Certyfikat uczestnictwa
Szkoła bez przemocy


„Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych”


Szkoła bezpiecznego internetu


Szkolny Klub Europejski


Program
Ratujemy i Uczymy Ratować


Szkolny Klub Wolontariusza


Program Edukacyjno - Terapeutyczny


Erasmus


Innowacyjny pakiet edukacyjny


Lepsza szkoła


Oddział przedszkolny | Oddział przedszkolny dzieci młodszych
Szkoła Podstawowa | Gimnazjum

SZKOŁA PODSTAWOWA
OSIĄGNIĘCIA 2015-2016



GMINNY KONKURS POEZJI I RECYTACJI im. J. KOCHANOWSKIEGO

Organizator: SP Piekoszów

Uczestnicy:
III miejsce – Wiktor Kaniewski kl. VI a
wyróżnienie – Oliwia Terelak kl. VI b





II GMINNY KONKURS POEZJI POLSKIEJ I ANGLOJĘZYCZNEJ

Organizator: SP w Zajączkowie

Uczestnicy:
wyróżnienie – Maja Bernat kl. II
III miejsce - Wiktor Kaniewski kl. VIa





XIV KONKURS EKOLOGICZNY "ZIEMIA - NASZE WSPÓLNE DOBRO"

Organizator: SP w Łosieniu

Uczestnicy:
wyróżnienie – Julia Snoch kl. II
Wiktoria Łuszczyńska kl. III
Katarzyna Jaworska kl. III





”PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK”

Organizator: BCK w Piekoszowie

Uczestnicy:
wyróżnienie - Maja Bernat kl. II
Marcelina Gos kl. VIa





II GMINNY KONKURS PLASTYCZNY ”BOŻE NARODZENIE – OZDOBY ŚWIĄTECZNEGO STOŁU I DOMU”

Organizator: ZPO Piekoszów– świetlica szkolna

Uczestnicy:
wyróżnienie - Antoni Gil kl. I





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ"

Organizator: ZPOJ Micigózd

Uczestnicy:
wyróżnienie – Jakub Jakubowski kl. ,,0”





XIII GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY ”MATEMATYKA INACZEJ”

Organizator: ZPO w Piekoszowie

Uczestnicy:
IV miejsce – Kacper Czupryński kl. IV
Bartosz Gawron kl. V
Adrian Zaleśny kl. VIa





GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Organizator: SP w Piekoszowie 

Uczestnicy:
Mateusz Dobosz kl. VI b - III miejsce
Gabriela Dudek kl. VI a – wyróżnienie za IV miejsce
Katarzyna Jaworska kl. III – I miejsce
Bartosz Malaga kl. III -  III miejsce






GMINNY KONKURS LITERACKI im. S. ŻEROMSKIEGO

Organizator: SP w Brynicy i Niepubliczne Gimnazjum w Brynicy 

Uczestnicy:
Kordian Konieczny kl. VI b – II miejsce





GMINNY MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH I ZA ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW

Organizator: UG Piekoszów

Uczestnicy:
III - miejsce drużyna w składzie:
Julia Kowalska kl. I
Julia Snoch kl. II
Katarzyna Jaworska kl. III
Klaudia Kowalska kl. IV
Krzysztof Gola kl. V
Martyna Jakubowska kl. VI a





GMINNY KONKURS CZYTELNICZY "Z WIZYTĄ W FANTASTYCZNYM ŚWIECIE HOBBITÓW"

Organizator: BCK w Piekoszowie i SP w Piekoszowie 

Uczestnicy:
Martyna Jakubowska i Adrian Zaleśny kl. VI a – I miejsce ex aequo w kategorii: znajomość filmu "Hobbit. Niezwykła podróż"
Martyna Jakubowska i Adrian Zaleśny kl. VI a – wyróżnienie ex aequo w kategorii: znajomość powieści "Hobbit, czyli tam i powrotem" 





ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH

Organizator: UG Piekoszów

Uczestnicy:
IV miejsce – Uczniowie kl. I – III SP, kl. I – III G.





ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH "KTO SUROWCE SKUPUJE, TEN PRZYRODĘ RATUJE – EKOLOGIA SIĘ OPŁACA SZKOŁA W SPRZĘTY SIĘ WZBOGACA"

Organizator: UG w Piekoszowie, Starostwo Powiatowe w Kielcach

Uczestnicy:
Patrycja Sidło kl. VI b - I miejsce
Gabriela Dudek kl. VI a - II miejsce
Karolina Kwiecień kl. IV - III miejsce
Katarzyna Jaworska kl. III - IV miejsce
Wiktor Dudek kl. II - V miejsce





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "KWIATY WIOSNY"

Organizator: GCK w Piekoszowie

Uczestnicy:
Agnieszka Gola kl. 0 – I miejsce
Roksana Piec kl. 0 – I miejsce





GMINNY KONKURS PIOSENKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW "TRZYMAJ FORMĘ"

Organizator: SP w Górkach Szczukowskich

Uczestnicy:
Weronika Piotrowska kl. 0 – I miejsce Dawid Czupryński kl. 0 – I miejsce





GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "JUŻ WIOSNA RADOSNA"

Organizator: ZPO w Jaworzni

Uczestnicy:
Agnieszka Gola kl. 0 – I miejsce Nikola Mróz kl. 0 – I miejsce





III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RUCHU DROGOWEGO BOLECHOWICE 2016

Organizator: SP w Bolechowicach

Uczestnicy:
I - miejsce drużyna w składzie:
Kordian Konieczny kl. VI b
Nikola Kozieł kl. VI b
Jakub Koruba kl. VI b
Szymon Kozieł kl. VI b
Szymon Kozieł kl. VI b – II miejsce indywidualnie





XXXIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – ELIMINACJE GMINNE

Organizator: SP w Piekoszowie

Uczestnicy:
I - miejsce drużyna w składzie:
Kordian Konieczny kl. VI b
Nikola Kozieł kl. VI b
Jakub Koruba kl. VI b
Szymon Kozieł kl. VI b





XXXIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ POŻARNICZY "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ELIMINACJE GMINNE"

Organizator: ZPO w Piekoszowie

Uczestnicy:
Kordian Konieczny kl. VI b – IV miejsce
Maja Szymoniak kl. VI b - wyróżnienie





GIMNAZJUM
OSIĄGNIĘCIA 2015-2016



VI GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK PIEKOSZÓW 2016

Organizator: BCK w Piekoszowie

Uczestnicy:
II miejsce Klaudia Titkin kl. Ia





MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA PREZENTACJE MULTIMEDIALNĄ "TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE"

Organizator: ZPO w Piekoszowie

Uczestnicy:
II miejsce – Kamil Marszałek kl. III





II GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "BOŻE NARODZENIE – OZDOBY ŚWIĄTECZNEGO STOŁU I DOMU"

Organizator: BCK Piekoszów

Uczestnicy:
wyróżnienie – Jakub Marszałek kl. Ib





WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Organizator: Kuratorium Oświaty w Kielcach

Uczestnicy:
etap rejonowy – Kinga Zbroszczyk kl. III
- Klaudia Piotrowska kl. III





GMINNY KONKURS POETYCKI "EMOCJE BEZ SMYCZY"

Organizator: BCK w Piekoszowie

Uczestnicy:
II miejsce – Adam Wiącek kl. II
III miejsce – Wiktoria Smolarczyk kl. II





WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

Organizator: Kuratorium Oświaty w Kielcach

Uczestnicy:
etap rejonowy – Kinga Zbroszczyk kl. III





WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Organizator: Kuratorium Oświaty w Kielcach

Uczestnicy:
etap rejonowy – Klaudia Piotrowska kl. III





WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Organizator: Kuratorium Oświaty w Kielcach

Uczestnicy:
etap rejonowy – Kamil Marszałek kl. III





VII BIEG NIEPODLEGŁOSCI O JEDNĄ MILĘ STRAWCZYŃSKĄ

Organizator: SCKiS w Strawczynie

Uczestnicy:
IV miejsce – Krystian Piotrowski kl. Ib
VI miejsce - Kamil Łuszczyński kl. II
VI miejsce – Patrycja Kowalczyk kl. II





VII PRZEGLĄD PIEŚNI WIELKOPOSTNYCH PIEKOSZÓW 2016

Organizator: BCK w Piekoszowie

Uczestnicy:
Klaudia Titkin kl. I a  - I miejsce





GMINNY KONKURS LITERACKI "MAGICZNE PIÓRO"

Organizator: BCK w Piekoszowie

Uczestnicy:
Klaudia Piotrowska kl. III - I miejsce
Wiktoria Smolarczyk kl. II – II miejsce





GMINNY KONKURS LITERACKI im. S. ŻEROMSKIEGO

Organizator: ZPO w Brynicy

Uczestnicy:
Adam Wiącek kl. II - III miejsce





GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE "PRZEŁAJE CZARNYMI STOKAMI"

Organizator: UG w Kielcach, BCK w Piekoszowie 

Uczestnicy:
Krystian Piotrowski kl. I a – I miejsce
Bartłomiej Piotrowski kl. I b – III miejsce 





XXXIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM DLA GIMNAZJUM – ELIMINACJE GMINNE

Organizator: ZPO w Piekoszowie

Uczestnicy:
II - miejsce drużyna w składzie:
Damian Malaga kl. I a
Klaudia Piotrowska kl. III
Dawid Stępień kl. III
Kamil Marszałek kl. III 





SZKOŁA PODSTAWOWA
OSIĄGNIĘCIA 2014-2015



GMINNY KONKURS POEZJI POLSKIEJ I ANGLOJĘZYCZNEJ

Organizator: SP w Zajączkowie

Uczestnicy: wyróżnienie – Michał Wiącek kl. Vb





XIII KONKURS EKOLOGICZNY "O PRZYRODĘ DBAJ I W ZIELONE GRAJ"

Organizator: SP w Łosieniu

Uczestnicy: III miejsce





TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA SP W BRYNICY

Organizator: SP w Brynicy

Uczestnicy: I miejsce Bartłomiej Piotrowski kl.VI
Kamil Piotrowski kl.VI
Jakub Marszałek kl.VI
Jakub Koruba kl.Vb





DIECEZJALNY KONKURS BIBLIJNY

Organizator: Referat katechetyczny w Kielcach

Uczestnicy: etap rejonowy Michał Wiącek kl.Vb
Adrian Zaleśny kl.Va





GMINNY KONKURS ZBIERAMY SUROWCE WTÓRNE
"EKOLOGIA SIĘ OPŁACA, SZKOŁA W SPRZĘTY SIĘ WZBOGACA"

Organizator: Urząd Gminy w Piekoszowie

Uczestnicy:
II miejsce – Jakub Koruba kl. Vb
Sidło Patrycja kl. Vb
Dudek Gabrjela kl. Va
Hajduk Kinga kl. Va
Jakubowska Martyna kl. Va





MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ DOTYCZACY SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI I GOSPODARKI ODPADAMI

Organizator: UG w Piekoszowie

Uczestnicy:
III miejsce – Julia Snoch kl. I
Katarzyna Jaworska kl. II
Krzysztof Gola kl. IV
Mateusz Dobosz kl. Vb
Kordian Konieczny kl. Vb
Natalia Piotrowska kl. VI






XI GMINNY KONKURS LITERACKI IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO

Organizator: SP w Brynicy i Niepubliczne Gimnazjum w Brynicy

Uczestnicy: I miejsce – Michał Wiącek kl. Vb





GMINNY KONKURS POEZJI I RECYTACJI im. J. KOCHANOWSKIEGO

Organizator: SP Piekoszów

Uczestnicy:
III miejsce – Wiktor Kaniewski kl. VI a
wyróżnienie – Damian Malaga kl. VI





GMINNY KONKURS LITERACKI "MAGICZNE PIÓRO"

Organizator: BCK w Piekoszowie

Uczestnicy:
I miejsce(GRAND PRIX) – Michał Wiącek kl. Vb





XII GMINNY KONKURS CZYTELNICZY

Organizator: BCK w Piekoszowie

Uczestnicy: III miejsce – Martyna Jakubowska kl. Va





XXXVIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Organizator: KG Policji w Warszawie etap gminny

Uczestnicy:
IV miejsce – Damian Malaga kl. VI
Krystian Piotrowski kl. VI
Julia Szymkiewicz kl. VI
Szymoniak Izabela kl. VI






XXXVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"

Organizator: KG Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie etap gminny

Uczestnicy: I miejsce – Natalia Piotrowska kl. VI





GMINNY KONKURS INFORMATYCZNO – PLASTYCZNY W ZAJĄCZKOWIE

Organizator: ZPO w Zajączkowie

Uczestnicy: III miejsce – Damian Malaga kl. VI, Dawid Marszałek kl. I





GIMNAZJUM
OSIĄGNIĘCIA 2014-2015



V GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK PIEKOSZÓW 2015

Organizator: BCK w Piekoszowie

Uczestnicy:III miejsce
Roksana Dobosz kl. IIIa





MIĘDZYSZKOLNY KONKURS AKTORSKI "MINIATURY SCENICZNE"

Organizator: BCK w Piekoszowie

Uczestnicy:
I miejsce - Kinga Zbroszczyk kl. II
II miejsce – Klaudia Rządkowska kl. II
III miejsce - Roksana Dobosz kl. IIIa





GMINNY KONKURS LITERACKI "ŚLADAMI ŻEROMSKIEGO"

Organizator: BCK Piekoszów

Uczestnicy:
I miejsce – Kamil Marszałek kl. II
wyróżnienie – Kinga Zbroszczyk kl. II





WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Organizator: Kuratorium Oświaty w Kielcach

Uczestnicy:
etap wojewódzki – Milena Walas kl. IIIa
etap rejonowy – Paulina Chruściak kl. IIIb





IV NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZPO W ŁOSIENIU

Organizator: ZPO w Łosieniu

Uczestnicy:
III miejsce – Dominika Pinda kl. IIIb
Agata Bębacz kl. II
Kinga Zbroszczyk kl. II
Patrycja Kowalczyk kl I
Gabriela Zbroszczyk kl. I





IV NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZPO W ŁOSIENIU

Organizator: ZPO w Łosieniu

Uczestnicy:
I miejsce – Piotr Kwiecień kl. IIIa
Bartłomiej Jedliński kl. IIIb
Dominik Oleś kl. IIIa
Damian Zbroszczyk kl. IIIa
Dominik Stoga kl. IIIa





GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE "I BIEGI JESIENNE CZARNYMI STOKAMI"

Organizator: BCK, UG Piekoszów

Uczestnicy:
III miejsce – Dominik Stoga kl. IIIa





ANDRZEJKOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZPO W PIEKOSZOWIE

Organizator: ZPO w Piekoszowie

Uczestnicy:
III miejsce – Damian Zbroszczyk kl. IIIa
Piotr Kwiecień kl. IIIa
Bartłomiej Jedliński kl. IIIb
Dominik Oleś kl. IIIa
Dominik Stoga kl. IIIa
Damian Zbroszczyk kl. IIIa
Jakub Sztandera kl. I
Lucjan Szymkiewicz kl. IIIb
Dominik Snoch kl. IIIb





DIECEZJALNY KONKURS BIBLIJNY

Organizator: Referat katechetyczny w Kielcach

Uczestnicy: etap rejonowy
Kamil Marszałek kl. II
Kinga Zbroszczyk kl. II





XXI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI H. SIENKIEWICZA

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Piekoszowie

Uczestnicy:
II miejsce – Patrycja Kowalczyk kl. I





GMINNY KONKURS ZBIERAMY SUROWCE WTÓRNE "EKOLOGIA SIĘ OPŁACA, SZKOŁA W SPRZĘTY SIĘ WZBOGACA"

Organizator: Urząd Gminy w Piekoszowie

Uczestnicy:
II miejsce – Marek Piotrowski kl. IIG
Grzegorz Gawlik kl. IG
Damian Snoch IG
Dominik Snoch kl. IIIB
Dawid Zbroszczyk kl. IIIA





WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Organizator: Kuratorium Oświaty w Kielcach

Uczestnicy:
tytuł "finalisty" – Milena Walas kl. IIIA





II POWIATOWY KONKURS MITOLOGICZNY

Organizator: ZPO w Łosieniu

Uczestnicy:
I miejsce – Kinga Zbroszczyk kl. II II miejsce – Paulina Chruściak kl. IIIB





I GMINNE ZAWODY PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Organizator: ZPO w Zajączkowie

Uczestnicy:
IV miejsce





I GMINNE ZAWODY PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Organizator: ZPO w Zajączkowie

Uczestnicy:
IV miejsce





XXXVIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Organizator: KG Policji w Warszawie etap gminny

Uczestnicy:
II miejsce – Krystian Podsiedlik kl. IIG Marek Piotrowski kl. IIG Dawid Stępień kl. IIG





XXXVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"

Organizator: KG Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie etap gminny

Uczestnicy:
I miejsce – Michał Bartkiewicz kl. IG





OSIĄGNIĘCIA 2013-2014
SZKOŁA PODSTAWOWA



REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY "KREW DAREM ŻYCIA"

Organizator: Zarząd Rejonowy PCK w Kielcach

Uczestnicy: wyróżnienie – Oliwia Kozieł kl. IVA





XII KONKURS EKOLOGICZNY KL. II – III "DZIECI SEGREGUJĄ ŚMIECI"

Organizator: SP w Łosieniu

Uczestnicy: III miejsce





IX GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK PIEKOSZÓW 2014

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: Mateusz Dobosz kl. IVB – III miejsce





KONKURS PLASTYCZNY "NIEPODLEGŁOŚĆ"

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: Jakub Marszałek kl. V – II miejsce,
Damian Malaga kl. V – III miejsce





KONKURS ZBIERAMY SUROWCE WTÓRNE

Organizator: Urząd Gminy w Piekoszowie

Uczestnicy: II miejsce(etap szkolny) – Jakub Koruba kl. IVB





I GMINNA GRA TERENOWA

Organizator: ZPO w Piekoszowie, UG w Piekoszowie, OMPiO

Uczestnicy: II miejsce – Wiktoria Wąsowicz kl. VI
Jakub Sztandera kl. VI
Kamil Łuszczyński kl. VI
Grzegorz Gawlik kl. VI
Konrad Nowak kl. VI





MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ DOTYCZĄCY SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI I GOSPODARKI ODPADAMI

Organizator: UG w Piekoszowie

Uczestnicy: II miejsce – Angelika Nowak kl. I
Bartosz Jakubowski kl. II
Krzysztof Gola kl. III
Martyna Jakubowska kl. IV
Natalia Piotrowska kl. V
Estera Soczomska kl. VI





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "WIELKOPOSTNE TRADYCJE"

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: wyróżnienie – Martyna Jakubowska kl. IVA





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY
"PISANKI, KRASZANKI…"

Organizator: Świetlica w ZPO w Jaworzni

Uczestnicy: I miejsce – Marcelina Gos kl. IVA
II miejsce – Oliwia Kozieł kl. IVA
III miejsce – Martyna Jakubowska kl. IVA





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "KWIATY DLA MAMY"

Organizator: Świetlica w ZPO Zajączków

Uczestnicy: wyróżnienie – Martyna Jakubowska kl. IVA
Agnieszka Kwiecień – kl. VI





X GMINNY KONKURS LITERACKI
IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO

Organizator: SP w Brynicy i Niepubliczne Gimnazjum w Brynicy

Uczestnicy: wyróżnienie – Michał Wiącek kl. IVB
Adam Wiącek – kl. VI





GMINNY KONKURS POEZJI I RECYTACJI
IM. JANA KOCHANOWSKIEGO

Organizator: SP Piekoszów

Uczestnicy: II miejsce – Damian Malaga kl. V





XXXVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Organizator: KG Policji w Warszawie etap gminny

Uczestnicy: III miejsce – Damian Malaga kl. V
Jakub Marszałek kl. V
Krystian Piotrowski kl. V





OSIĄGNIĘCIA 2013-2014
GIMNAZJUM



IV GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK PIEKOSZÓW 2014

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: Roksana Dobosz kl. IIA – I miejsce
Krzysztof Piotrowski kl. III – III miejsce





XV PRZEGLĄD PIOSENKI I FORM INSTRUMENTALNYCH "ODKRYWAMY TALENTY"

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Piekoszowie

Uczestnicy: Artur Wolski – kat. instrumentalista kl. III – I miejsce,
Krzysztof Piotrowski – kat. wokalista kl. III – I miejsce,
Roksana Dobosz – kat. wokalista kl. IIA – II miejsce,
Paulina Chruściak – kat. wokalista kl. IIA – III miejsce






I POWIATOWY PRZEGLĄD TALENTÓW

Organizator: Pro Civitas w Piekoszowie

Uczestnicy: Roksana Dobosz – kl. IIA – I miejsce





POWIATOWY KONKURS AKTORSKI MINIATURY SCENICZNE

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: Agnieszka Mróz – kl. III – II miejsce,
Roksana Dobosz – kl. IIA – III miejsce





GMINNA GRA TERENOWA

Organizator: ZPO Piekoszów i UG Piekoszów OMPiO

Uczestnicy: I miejsce – Diana Kurczyńska kl. III
Mariusz Sztandera kl. III
Agnieszka Mróz kl. III
Krzysztof Piotrowski kl. III
Dominika Kieza kl. III





XX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI H. SIENKIEWICZA

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Piekoszowie

Uczestnicy: I miejsce – Paulina Chruściak kl. IIB
Milena Walas kl. IIA





KONKURS LITERACKI IM. H. SIENKIEWICZA

Organizator: ZPO w Oblęgorku

Uczestnicy: II miejsce – Milena Walas kl. IIA





KONKURS LITERACKI IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO

Organizator: ZPO w Brynicy

Uczestnicy: II miejsce – Sebastian Bębacz





I POWIATOWY KONKURS MITOLOGICZNY

Organizator: PG w Łosieniu

Uczestnicy: I miejsce – Sebastian Bębacz kl. III
II miejsce – Artur Wolski





POWIATOWY KONKURS WIEDZY GEO - GENIUSZ

Organizator: Geopark Kielce

Uczestnicy: kwalifikacje do II etapu – Sebastian Bębacz kl. III
Artur Wolski kl. III
Dominika Pinda kl. IIB
Weronika Gos kl. IIB





KONKURS FOTOGRAFICZNY "OKIEM GEOGENIUSZA"

Organizator: Geopark Kielce

Uczestnicy: kwalifikacje na wystawę – Kinga Zbroszczyk kl. I
Sebastian Bębacz kl. III
Dominika Pinda kl. IIB





XXXVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Organizator: KG Policji w Warszawie etap gminny

Uczestnicy: II miejsce – Kamil Marszałek kl. I
Marek Piotrowski kl. I
Krystian Podsiedlik kl. I





OSIĄGNIĘCIA 2012-2013
SZKOŁA PODSTAWOWA



GMINNY KONKURS PLASTYCZNY ŚWIETLIC SZKOLNYCH "PISANKI, KRASZANKI, ZAJĄCZKI…"

Organizator: Świetlica szkolna ZPO w Jaworzni

Uczestnicy: II miejsce – Martyna Jakubowska kl. III A
II miejsce – Krzysztof Gola kl. II
Jakub Marszałek kl. IV





XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "TWOJA WIEDZA I CZUJKA CZADU W DOMU, TLENEK WEGLA NIC ZŁEGO NIE ZROBI NIKOMU"

Organizator: Komendant Główny PSP, Szef OC oraz Wojewoda Świętokrzyski

Uczestnicy: I miejsce – Julia Majchrzak kl. I
Kinga Hajduk kl. III A
wyróżnienie - Adam Wiącek kl. V





GMINNY KONKURS PROEKOLOGICZNY "EKOLUDKI TO MY"

Organizator: Zespół Oświatowych Placówek Integracyjnych w Micigoździe

Uczestnicy: I miejsce – Katarzyna Jaworska, kl. ,,0”
Wiktoria Łuszczyńska, kl. ,,0”
Michał Podstawka kl. ,,0’’





XXXVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Organizator: KG Policji w Warszawie etap gminny

Uczestnicy: II miejsce – Marek Piotrowski kl. VI
Krystian Podsiedlik kl. VI
Kamil Marszałek kl. VI





III PRZEGLĄD PIEŚNI WIELKOPOSTNYCH

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: III miejsce – Mateusz Dobosz kl. III





V GMINNY KONKURS PIOSENKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW "Z PIOSENKĄ PO ZDROWIE I POGODĘ DUCHA"

Organizator: SP w Górkach Szczukowskich

Uczestnicy: I miejsce - Angelika Nowak kl. ,,0”
Nina Reczka kl. ,,0”





XI GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "TUWIM -DZIECIOM"

Organizator: ZPO w Jaworzni

Uczestnicy: I miejsce – Bartosz Malaga kl. ,,0”
Angelika Nowak kl. ,,0”





VII GMINNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Organizator: Gminna Biblioteka w Piekoszowie

Uczestnicy: II miejsce – Krzysztof Gola kl. II
III miejsce – Kordian Konieczny kl. III





GMINNY KONKURS LITERACKI

Organizator: SP w Brynicy

Uczestnicy: wyróżnienie – Estera Soczomska kl. V
Adam Wiącek kl. V





GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Organizator: ZPO Piekoszów

Uczestnicy: III miejsce – Klaudia Piotrowska kl. VI





IX GMINNY TURNIEJ MINI PIŁKI NOZNEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR PRZEWODNICZACEGO RADY GMINY

Organizator: Przewodniczący Rady Gminy, SP w Rykoszynie

Uczestnicy: IV miejsce – chłopcy





GMINNY KONKURS CZYTELNICZY

Organizator: Gminna Biblioteka publiczna w Piekoszowie, SP w Piekoszowie

Uczestnicy: IV miejsce – Klaudia Piotrowska kl. VI





GMINNY KONKURS POEZJI I RECYTACJI IM. JANA KOCHANOWSKIEGO

Organizator: SP w Piekoszowie

Uczestnicy: wyróżnienia – Damian Malaga kl. IV
Agata Bębacz kl. VI





GMINNY KONKURS LITERACKI "MAGICZNE PIÓRO"

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: typowanie nagrodzonych prac do konfrontacji ogólnopolskich
Estera Soczomska kl. V
Krystian Podsiedlik kl. VI
Michał Wiącek kl. IIIB
wyróżnienie – Adam Wiącek kl. V





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY ŚWIETLIC SZKOLNYCH "KWIATY DLA MAMY"

Organizator: świetlica szkolna w Zajączkowie

Uczestnicy: II miejsce – Adam Wiącek kl. V/>
wyróżnienia – Kordian Konieczny kl. IIIB/>
Oliwia Kozieł kl. IIIA/>
Martyna Jakubowska kl. IIIA





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY ŚWIETLIC SZKOLNYCH "KWIATY POLSKIE"

Organizator: Gimnazjum w Piekoszowie

Uczestnicy: II miejsce – Oliwia Koziełkl.IIIA
III miejsce – Kinga Hajduk kl. IIIA
wyróżnienie – Martyna Jakubowska kl. IIIA





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY ŚWIETLIC SZKOLNYCH ,,ŚWIETLICA MOICH MARZEŃ”

Organizator: Świetlica szkolna ZPO w Łosieniu

Uczestnicy: I miejsce –Martyna Jakubowska kl. III A,
I miejsce – Izabela Szymoniak kl. IV,
III miejsce - Kordian Konieczny kl. III B,
wyróżnienia: Kinga Hajduk kl. III A,
Karina Giemza kl. III A,
Oliwia Kozieł kl. III A





KONKURS EKOLOGICZNY KL. II – III ,,NA RATUNEK PRZYRODZIE”

Organizator: SP w Łosieniu

Uczestnicy: III miejsce





PRZEGLĄD PIOSENKI I FORM INSTRUMENTALNYCH ,,ODKRYWAMY TALENTY”

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: I miejsce – Mateusz Dobosz





XVI OGÓLNOPOLSKI I XXX WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD DZIECIĘCEJ I MŁODZIEZOWEJ TWORCZOŚCI LITERACKIEJ LIPA 2012

Organizator: Spółdzielcze Centrum Kultury Best Bielsko – Biała,
Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Bielsku - Białej

Uczestnicy: laureat – Adam Wiącek kl. V





GMINNY KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ ,,MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Organizator: SP w Zajączkowie

Uczestnicy: II miejsce - Katarzyna Gąsiorowska kl. V





REGIONALNY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

Organizator: SP w Małogoszczy

Uczestnicy: Mateusz Dobosz





WOJEWÓDZKI KONKURS HUMANISTYCZNY

Organizator: Kuratorium Oświaty w Kielcach

Uczestnicy: uczniowie kl. V i VI





IX GMINNY KONKURS LITERACKI IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO
,,…DLA OJCZYZNY JEST NAJPIERWSZY OBOWIĄZEK POLAKA, A DOPIERO NA DRUGIM MIEJSCU STOI FAMILIA”

Organizator: SP w Brynicy

Uczestnicy: Estera Soczomska kl. V, Adam Wiącek kl. V





KONKURS BIBLIJNY

Organizator: Referat Katechetyczny w Kielcach

Uczestnicy: Kamil Marszałek kl. VI, Agata Bębacz kl. VI, Agata Stefańczyk kl. VI, Marcela Smolarczyk kl. VI





GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY

Organizator: UG Piekoszów

Uczestnicy: I miejsce - Agata Bębacz, Estera Soczomska, Natalia Piotrowska, Martyna Jakubowska, Bartosz Jakubowski, Krzysztof Gola





MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BRYNICY

Organizator: SP w Brynicy

Uczestnicy: VI miejsce – Jakub Marszałek, Kamil Piotrowski, Bartłomiej Piotrowski, Kamil Łuszczyński, Konrad Nowak, Jakub Sztandera, Dawid Stępień





WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY

Organizator: Kuratorium Oświaty w Kielcach

Uczestnicy: uczniowie kl. VI





GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY ,,MATEMATYKA INACZEJ”

Organizator: SP w Piekoszowie

Uczestnicy: Kamil Marszałek, Estera Soczomska, Jakub Marszałek





OSIĄGNIĘCIA 2012-2013
GIMNAZJUM



I GMINNY KONKURS MITOLOGICZNY

Organizator: ZPO w Łosieniu, GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: I miejsce – Sebastian Bębacz kl. II
II miejsce – Artur Wolski kl. II





WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Organizator: Kuratorium Oświaty w Kielcach etap rejonowy

Uczestnicy: Damian Zbroszczyk kl. IA





XXXVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Organizator: KG Policji w Warszawie etap gminny

Uczestnicy: III miejsce – Michał Piotrowski kl. IIIG
Adrian Piotrowski kl. III
Szymon Wijas kl. III





KONKURS ŚWIETLIC SZKOLNYCH "DZIEŃ MATKI"

Organizator: ZPO w Zajączkowie

Uczestnicy: II miejsce – Dominika Pinda kl. IB
wyróżnienie – Agnieszka Mróz kl. II





KONKURS WIEDZY O ZIEMI "GEO - GENIUSZ"

Organizator: Centrum Geoedukacji pod patronatem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Kielcach etap powiatowy

Uczestnicy: III miejsce – Sebastian Bębacz kl. II
VI miejsce- Artur Wolski kl. II





OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ COCA –COLA CUP

Organizator: Gimnazjum w Mniowie

Uczestnicy: III miejsce – chłopcy





TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA ZPO W ŁOSIENIU

Organizator: ZPO w Łosieniu

Uczestnicy: I miejsce – chłopcy
III miejsce - dziewczęta





IV POWIATOWY KONKURS PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ

Organizator: ZPO w Piekoszowie

Uczestnicy: III miejsce – Patrycja Bębacz kl. III
I miejsce duet – Magdalena Kowalska kl. III
Krzysztof Piotrowski kl. II
II miejsce chór męski w składzie: A. Wolski kl. II
C. Szymański kl. II
K. Piotrowski kl. III
D. Wilk kl. III
D. Szymoniak kl. III
A. Piotrowski kl. III
A. Kmiecik kl. III
M. Piotrowski kl. III
A. Dudek kl. III
K. Tomasik kl. III
II miejsce – Magdalena Kowalska kl. III
wyróżnienie – Agnieszka Mróz kl. II





III PRZEGLĄD PIEŚNI WIELKOPOSTNYCH

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: I miejsce – Magdalena Kowalska kl. III
III miejsce- Roksana Dobosz kl. IA
wyróżnienie – Paulina Chruściak kl. IB





XIX MIĘDZYNARODOWY KONKURS WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI H. SIENKIEWICZA

Organizator: ZPO w Oblęgorku

Uczestnicy: I miejsce – Milena Walas kl. IA
Paulina Chruściak kl. IB





MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI

Organizator: ZPO w Oblęgorku

Uczestnicy: II miejsce – Milena Walas kl. IA





GMINNY KONKURS LITERACKI "MAGICZNE PIÓRO"

Organizator: ZPO w Piekoszowie

Uczestnicy: praca nagrodzona wytypowana do konfrontacji ogólnopolskiej – Patrycja Bębacz kl. III





TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA ZPO W PIEKOSZOWIE

Organizator: ZPO w Piekoszowie

Uczestnicy: II miejsce – chłopcy
III miejsce – dziewczęta





V POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Organizator: ZPO w Piekoszowie

Uczestnicy: II miejsce – Patrycja Bębacz kl. III





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY ŚWIETLIC SZKOLNYCH
,,ŚWIETLICA MOICH MARZEŃ”

Organizator: Świetlica szkolna ZPO w Łosieniu

Uczestnicy: wyróżnienia - Emilia Kaczmarkiewicz kl. I A, Agnieszka Mróz kl. II





GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY - ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH

Organizator: UG w Piekoszowie

Uczestnicy: IV miejsce- Cezary Szymański kl. II, Kamil Czarnecki kl. II, Zbigniew Smolarczyk kl. II, Artur Wolski kl. II, Agnieszka Mróz kl. II





WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

Organizator: Kuratorium Oświaty w Kielcach

Uczestnicy: Adrian Kmiecik kl. III (zakwalifikowanie do etapu rejonowego)





,,MINIATURY SCENICZNE” KONKURS SZTUKI AKTORSKIEJ

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Piekoszowie

Uczestnicy: II miejsce – Magdalena Kowalska kl. III





PRZEGLĄD PIOSENKI I FORM INSTRUMENTALNYCH ,,ODKRYWAMY TALENTY”

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Piekoszowie

Uczestnicy: I miejsce – Patrycja Bębacz kl. III, III miejsce - Roksana Dobosz – kl. I,
wyróżnienie: Magdalena Kowalska kl. III





WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Organizator: Kuratorium Oświaty w Kielcach

Uczestnicy: Adrian Kmiecik kl. III, Damian Zbroszczyk kl. IA (zakwalifikowanie do etapu rejonowego)





KONKURS WIEDZY O WOJEWÓDZTWIE ŚWIETOKRZYSKIM

Organizator: Kuratorium Oświaty w Kielcach

Uczestnicy: wyróżnienia – Patrycja Bębacz kl. III, Paulina Podgórska kl. III, Michał Piotrowski kl. III, Dawid Szymoniak kl. III





WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY W ,,150 ROCZNICĘ POWSTANIA STYCZNIOWEGO”

Organizator: LO im. K. I. Gałczyńskiego w Kielcach

Uczestnicy: Damian Zbroszczyk – kl. IA, Patryk Kosiński – kl. III





OSIĄGNIĘCIA 2011-2012
SZKOŁA PODSTAWOWA



VIII GMINNY TURNIEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY PIEKOSZÓW

Organizator: Szkoła Podstawowa w Rykoszynie
UG w Piekoszowie

Uczestnicy: IV miejsce





XI GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Organizator: SP w Piekoszowie

Uczestnicy: kl. II B, III, V, VI





II PRZEGLĄD ZESPOŁÓW I SOLISTÓW „PIEŚNI WIELKOPOSTNYCH”

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: I miejsce Roksana Dobosz





IV GMINNY KONKURS PIOSENKI DLA PRZEDSZKOLAKA POD HASŁEM „PODRÓŻE MAŁE I DUŻE-ŚWIĘTOKRZYSKIE CUDNE JEST”

Organizator: SP w Górkach Szczukowskich

Uczestnicy: I miejsce Karolina Kwiecień, Katarzyna Jedlińska kl. 0





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY ,,20 LAT STRAŻY POŻARNEJ- JAK NAS WIDZĄ TAK NAS MALUJĄ”

Organizator: UG w Piekoszowie

Uczestnicy: kl. 0- VI





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „PISANKI, KRASZANKI, ZAJĄCZKI, BARANKI….”

Organizator: Świetlica w Jaworzni

Uczestnicy: kl. II-V
III miejsce Izabela Szymoniak kl. III





GMINNY KONKURS „MOJA KARTKA WIELKANOCNA”

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: kl. 0- VI





GMINNE ZAWODY SPORTOWE- MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY PIEKOSZÓW

Organizator: Szkoła Podstawowa w Rykoszynie
UG w Piekoszowie

Uczestnicy: wyróżnienie





KONKURS EKOLOGICZNY – ,,PRZYJACIEL ZWIERZĄT”

Organizator: Komenda Miejska Policji w Kielcach

Uczestnicy: kl. I-VI





IX POWIATOWY PRZEGLĄD TAŃCÓW I PLĄSÓW PRZEDSZKOLAKÓW POD HASŁEM „Z TAŃCEM ZAWSZE JEST WESELEJ”

Organizator: Przedszkole w Piekoszowie

Uczestnicy: I miejsce





MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM „ZIEMIA-MÓJ DOM”

Organizator: Przedszkole w Piekoszowie

Uczestnicy: II miejsce Dawid Marszałek
wyróżnienia: Marta Piotrowska, Katarzyna Jaworska, Nina Reczka





X GMINNY KONKURS RECYTATORSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW POD HASŁEM „DOBRE WYCHOWANIE WIERSZEM”

Organizator: SP w Jaworzni

Uczestnicy: Przedszkole





VIII GMINNY KONKURS LITERACKI IM. S. ŻEROMSKIEGO POD NAZWĄ „ KAŻDY MA SWOJE MIEJSCE ULUBIONE W DZIECIŃSTWIE. TO JEST OJCZYZNA DUSZY”

Organizator: SP w Brynicy

Uczestnicy: II miejsce Adam Wiącek





GMINNY KONKURS CZYTELNICZY „DLACZEGO TAJEMNICZY OGRÓD JEST TAJEMNICZY”

Organizator: SP w Piekoszowie
Biblioteka Gminna w Piekoszowie

Uczestnicy: I miejsce Gabriela Marszałek
I miejsce za prezentację: Gabriela Marszałek, Agata Bębacz.





ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY „KWIATY DLA MAMY”

Organizator: Świetlica w Zajączkowie

Uczestnicy: kl. II a-II b
Wyróżnienia: Michał Wiącek, Martyna Jakubowska, Kinga Hajduk,Kordian Konieczny





GMINNY KONKURS POEZJI I RECYTACJI IM. J. KOCHANOWSKIEGO

Organizator: SP w Piekoszowie

Uczestnicy: kl. IV-VI





GMINNY KONKURS LITERACKI „MAGICZNE PIÓRO”

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: kl. IV, VI
I miejsce Adam Wiącek





XVI OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ TWÓRCZOŚCI LITERACKIEJ ,,LIPA 2012”

Organizator: Spółdzielcze Centrum Kultury „Best w Bielsku Białej”

Uczestnicy: Adam Wiącek kl. IV





Gminny Konkurs Ekologiczny

Organizator: UG w Piekoszowie

Uczestnicy: Kl. II-VI; III miejsce





IX gminny Konkurs Matematyczny „Matematyka inaczej”

Organizator: SP Piekoszów

Uczestnicy: Kl.IV-VI, VI miejsce





X Jubileuszowy Gminny Konkurs Ekologiczny kl. II-III „Zostań przyjacielem Ziemi”

Organizator: UG w Piekoszowie

Uczestnicy: Kl.II-III - III miejsce





Konkurs plastyczny „Jak rozumiesz IV przykazanie Boże”

Organizator: Referat Katechetyczny w Kielcach

Uczestnicy: Kl.I-III
WYRÓŻNIENIA: M. Dobosz, M. Wiącek, M. Ciołak, D. Malaga





II Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek- Piekoszów 2012

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: Kl. 0-VI
II-miejsce: Roksana Dobosz
WYRÓŻNIENIA: K. Jedlińska, J. Majchrzyk
I. Kozieł, A. Nowak, A. Bębacz





VIII Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Piekoszów

Organizator: Szkoła Podstawowa w Rykoszynie
UG w Piekoszowie

Uczestnicy: Kl. VI
IV miejsce: B. Drogosz, P. Kwiecień, Sz. Piotrowski
D. Snoch, D. Stoga





OSIĄGNIĘCIA 2011-2012
GIMNAZJUM



KONKURS KRASOMÓWCZY- CZYTANIE DZIEŁ JANUSZA KORCZAKA (w ramach obchodów Tygodnia Kultury Języka)

Organizator: Kino Moskwa
Radio Kielce

Uczestnicy: I miejsce Patrycja Bębacz
III miejsce Agnieszka Mróz





DRUGI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW I SOLISTÓW „PIEŚNI WIELKOPOSTNYCH”

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: I miejsce Patrycja Bębacz
wyróżnienia: Agnieszka Mróz, Magdalena Kowalska, Krzysztof Piotrowski





POWIATOWY KONKURS „PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ”

Organizator: ZPO w Piekoszowie

Uczestnicy: II miejsce Krzysztof Piotrowski
wyróżnienia: Patrycja Bębacz, Magdalena Kowalska





KONKURS „BEZPIECZNA SZKOŁA”- FINAŁ

Organizator: Centrum Kształcenia Ustawicznego College Medyczny w Kielcach

Uczestnicy: III miejsce Paulina Podgórska





OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

Organizator: PSP w Piekoszowie

Uczestnicy: IV miejsce Magdalena Kowalska





TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZPO W ŁOSIENIU

Organizator: ZPO w Łosieniu

Uczestnicy: II miejsce





PIERWSZY GMINNY KONKURS MITOLOGICZNY „NA OLIMPIE”

Organizator: ZPO w Łosieniu

Uczestnicy: I miejsce Sebastian Bębacz
II miejsce Artur Wolski





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY ,,20 LAT STRAŻY POŻARNEJ- JAK NAS WIDZĄ TAK NAS MALUJĄ”

Organizator: UG w Piekoszowie

Uczestnicy: kl. I G





WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNO- LITERACKI ”KU CZCI STAREGO DOKTORA”

Organizator: Kuratorium Oświaty w Kielcach

Uczestnicy: Adrian Kmiecik
IV miejsce w powiecie
VII miejsce w województwie





XVIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI HENRYKA SIENKIEWICZA

Organizator: ZPO w Oblęgorku

Uczestnicy: III miejsce Agnieszka Mróz, Dominika Kieza





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „PISANKI, KRASZANKI, ZAJĄCZKI, BARANKI….”

Organizator: Świetlica w Jaworzni

Uczestnicy: kl. IG





ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY „KWIATY DLA MAMY”

Organizator: Świetlica w Zajączkowie

Uczestnicy: kl. IG i IIG





GMINNY KONKURS „MOJA KARTKA WIELKANOCNA”

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: kl. IG i IIG





KATYŃ-OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA

Organizator: Gimnazjum w Klimontowie

Uczestnicy: Uczestnicy: kl. IG





SZUKAMY ŚLADÓW PRZESZŁOŚCI HISTORII

Organizator: UG w Piekoszowie

Uczestnicy: kl. IG





Konkurs sztuki teatralnej „Miniatury sceniczne"

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: Kl. II gim
II miejsce -Patrycja Bębacz
III miejsce -Magdalena Kowalska





Konkurs Ekologiczny pt.” Mówię nie! przemocy wobec zwierząt”

Organizator: Starostwo Powiatowe

Uczestnicy: Kl.I, II gim





Gminne Biegi Przełajowe-III Bieg Niepodległości” w Strawczynie

Organizator: Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie

Uczestnicy: Kl. II gim - III-miejsce Katarzyna Bernat





Gminny konkurs plastyczny na „KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ”

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: Kl. I, II gim - II miejsce: Agnieszka Mróz
III miejsce - Magdalena Kowalska
Wyróżnienia: D. Frankowska, A. Foks





Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora ZPO w Łosieniu

Organizator: ZPO Łosień

Uczestnicy: Kl. I, II gim
II-miejsce - M. Piotrowski, D. Wilk, D. Szymoniak, A. Kmiecik





II Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek- Piekoszów 2012

Organizator: GOK w Piekoszowie

Uczestnicy: Kl. I, II gim
III –miejsce - M. Kowalska, P. Bębacz





Zimowy turniej halowej piłki nożnej o puchar Dyrektora ZPO w Łosieniu

Organizator: ZPO Łosień

Uczestnicy: Kl. I, II gim
II-miejsce - M. Piotrowski, D. Wilk, D. Szymoniak
A. Kmiecik, N. Kmiecik, M. Sztandera





ZPO Łosień © 2015