„CROSSRUN” GRAND PRIX Gór Świętokrzyskich w Piekoszowie

Rajd Rowerowy

Świętokrzyski Dzień Koszykówki

Noworoczny turniej halowej piłki nożnej chłopców

Halowy Turniej Piłki Nożnej

Andrzejkowy Turniej Piłki Halowej Chłopców

IX Bieg o Strawczyńską Milę

Turniej Halowej Piłki Nożnej w Rykoszynie
Uczniowie klasy VI i V Szkoły Podstawowej w Łosieniu w składzie Bartłomiej Piotrowski, Jakub Marszałek, Piotrowski Krystian, Damian Malaga, Kamil Potrowski i Jakub Koruba wzięli udział w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy.

Szaleństwa na basenie
14 czerwca 2012 roku uczniowie naszej szkoły wyjechali na basen ”Olimpic” w Strawczynku. Gry i zabawy w wodzie stanowiły świetną rozrywkę w ostatnich dniach nauki w szkole.

I Dzień Wiosny na sportowo
21 marca w naszej szkole odbył się Gimnazjalny Turniej Piłki Nożnej, w którym uczestniczyło pięć drużyn chłopców i dwie dziewcząt. Zawodnicy pokazali niesamowite widowisko piłkarskie, padło 65 pięknych bramek, a kibice z ogromnym entuzjazmem dopingowali swoim drużynom. Mecz sędziował Jakub Sidło, a najlepszymi strzelcami okazali się: Dawid Szymoniak i Norbert Kmiecik.

Zimowisko w Pasierbcu
Ostatni tydzień tegorocznych ferii kilku uczniów z naszej szkoły spędziło miło czas na zimowisku w Pasierbcu.

Turniej Piłki Nożnej w Łosieniu
Okrzykiem „My w Łosieniu sport kochamy i nikomu się nie damy” dnia 13 stycznia 2012 r. rozpoczął się Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły w Łosieniu.

III Bieg Niepodległości
W dniu 10 listopada uczniowie ZPO w Łosieniu uczestniczyli w „ III Biegu Niepodległości” w Strawczynie.

XII Świętokrzyski Rajd Pieszy na Święty Krzyż
Wczesnym rankiem 24 września 17 osobowa grupa uczniów ze Szkoły w Łosieniu wyruszyła na pieszą wędrówkę trasą „Zbójecką” z Bielin na Święty Krzyż.