ŚWIETLICA SZKOLNA

Piątek 7:00-16:00

Regulamin świetlicy
Plan świetlicy

Dzieciom przebywającym w świetlicy oferujemy uczestnictwo w różnorodnych formach zajęć świetlicowych, organizowane są między innymi:

zajęcia plastyczno-manualne: poznawanie różnych technik plastycznych: wyklejanka, collage, rysunek świecą, malowanie nicią, pastelami, stemplowanie z ziemniaka, orgiami, papier mache, kartki okolicznościowe oraz sposoby oprawy i prezentacji swoich prac.

zajęcia ceramiczne: formowanie z gliny

żywe słowo: recytacje, czytelnictwo, scenki dramowe;

zajęcia dydaktyczne: zabawy słowne, krzyżówki, rebusy, zgadywanki, zabawy matematyczne, doskonalenie czytania;

zajęcia komputerowe: utrwalanie oraz poszerzanie umiejętności w zakresie obsługi podstawowych programów pakietu Microsoft Office oraz obsługi sieci Internet

zajęcia rekreacyjno-ruchowe: zabawy w grupach, ćwiczenia doskonalące sprawność fizyczną, turnieje sprawnościowe;

zajęcia rozrywkowe: zabawy okolicznościowe, konkursy;

Konkurs na kartkę świąteczną

Do świetlicy szkolnej zawitała zima

Do świetlicy szkolnej zawitała już jesień

Uczniowie klas I, II, III, IV, V razem z wychowawcami Renatą Buchcic i Magdaleną Chamerską przygotowywali dekoracje jesienne świetlicy.

Wcześniejsze wydarzenia

3 grudnia 2012 r. odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego: „Świetlica moich marzeń″.

Do świetlicy zawitała wiosna

Laurki dla Babci i Dziadka

W świetlicy odbył się Konkurs Plastyczny pt. "Laurka dla Babci i Dziadka"

Świąteczna dekoracja

Nasza świetlica wzięła udział w Szkolnym Konkursie pt. „Świąteczna dekoracja w sali”. Ciekawą i oryginalną dekorację wykonali uczniowie klasy II A pod opieką p. Teresy Kozieł.

W miłej atmosferze spędzamy wolny czas

NASI ŚWIETLICOWI PRACUSIE I ICH DZIEŁA

Jesienne dekoracje